Powrót do listyMistrzostwa Świata w Taekwon-do w Bawarii z medalami dla tomaszowianki

Od 22 do 28 kwietnia 2019 roku na Bawarskich matach w Inzell blisko 1200 zawodników z 64 państw rywalizowało podczas Mistrzostw Świata w Taekwon-do. Z ramienia reprezentacji Polski wystartowała Marta Mysur- Trener Tomaszowskiej Akademii Taekwon-do z Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Łodzi. Marta z drużyną seniorek zdobyła brązowy medal w technikach specjalnych oraz tytuł II Vicemistrzyni Świata w Taekwon-do.
 
Marta Mysur tuż przed świętami wielkanocnymi udała się do COS OPO Spała, gdzie wraz z reprezentacją Polski przygotowywała się do Mistrzostw Świata. Mistrzostwa Świata w Taekwon-do są imprezą cykliczną odbywającą się co dwa lata. Sam fakt powołania na nie z ramienia reprezentacji kraju to ogromny sukces, a znalezienie się w czołówce medalowej na wspomnianej imprezie po raz 3 z rzędu to udowodnienie, że w Policji województwa łódzkiego mamy jednego z wybitniejszych sportowców w kraju.
Warto podkreślić, że dla Marty to był już 4 start na Mistrzostwach Świata, pierwsze były w hiszpańskim Benidorm, gdzie odpadła tuż przed strefą medalową.
Drugie to włoskie Jesolo gdzie sięgnęła po medale indywidualne i drużynowe.
Trzecie to tryumf w Irlandii, gdzie zdobyła złoty medal, a teraz brąz na ziemiach Bawarii.
Jak sama przyznaje poziom jest coraz trudniejszy, kategorie są bardzo obsadzone, a rywalizacja bardzo wyrównana. Tak naprawdę o zwycięstwie na puzzlach podium decydują małe szczegóły, które w końcowej fazie rozdają miejsca medalowe.
To nie koniec, tak naprawdę Mistrzostwa Świata były początkiem ciężkiej pracy, która jeszcze przed nią. sierż. szt. Mysur czekają już w najbliższym czasie Mistrzostwa Polski i Puchar Europy w Taekwon-do i Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook