Powrót do listyMKS wrócił z medalami

Trzecie miejsce w województwie zajął Młodzieżowy Klub Sportowy w Tomaszowie Mazowieckim podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się od 4 do 6 sierpnia w Warszawie. Nasze miasto reprezentowało czworo lekkoatletów.

Nina Staruch zdobyła srebrny medal w rzucie dyskiem, a w pchnięciu kulą była czwarta. Milena Chałupka wywalczyła srebrny medal w siedmioboju. Bartek Stanisław Goździk zajął piąte miejsce w rzucie dyskiem, a w pchnięciu kulą był siedemnasty. Maks Wróblewski uplasował się na piątym miejscu w dziesięcioboju.

W punktacji generalnej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, MKS Tomaszów Mazowiecki zajął 27 miejsce w kraju na 210 klubów, które uzyskały punkty. W województwie był trzeci.

Trenerzy Beata Goździk i Arkadiusz Lechowicz dziękują młodzieży za walkę oraz rodzicom, dziadkom i całym rodzinom za znakomity doping.

FOT. MKS Tomaszów Mazowiecki

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook