Powrót do listyMłodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąwale zdobyła złoto w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych!

27.01.2024 w Żelechlinku odbyły się powiatowe Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych organizowanych przez Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. W zawodach wzięło udział 18 zespołów chłopięcych i 7 zespołów dziewcząt. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąwale pod kierownictwem druha Bartłomieja Składowskiego, zajęła I miejsce (zespół chłopców), łączny uzyskany czas 122 sekundy składający się z druhów Jakub Bedka, Kacper Ziółkowski, Bartosz Gawarzyński, Igor Rafalski, Piotr Kiltlinski. Ten zespół będzie reprezentował powiat tomaszowski na zawodach wojewódzkich, które odbędą się już 10 lutego w Drzewicy. W regulaminie zawodów zespoły chłopięce i dziewczece, które zajęty pierwsze miejsce będą reprezentowały w zawodach wojewódzkich, dziewczęca drużyna z OSP Strzemeszna (zespół Strzemeszna 2 zajęła pierwsze miejsce uzyskując łączny czas 136,5 sekund Halowe młodzieżowe zawody sportowo-pożarnicze są formą intensywnego szkolenia pożarniczego członków młodzieżowych drużyn pożarniczych szczególnie w okresie zimowym.

Galeria zdjęć TUTAJ

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook