Powrót do listyMotocykliści uczcili bohaterów – fotogaleria

73 lata temu o godz. 17.00 rozpoczęło się Powstanie Warszawskie, które trwało 63 dni. W walkach o wyzwolenie warszawy z rąk Niemców zginęło ok. 16 tys. żołnierzy i ponad 150 tys. cywilów. 

1 sierpnia w 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, tomaszowscy motocykliści z inicjatywy Jarka Zientary (na pierwszym zdjęciu fotogalerii) członka Stowarzyszenia Posiadaczy Pojazdów Zabytkowych „Weteran”, o godz. 17.00 odpalili swoje maszyny i syreny. Grupa młodzieży odpaliła race ku pamięci 63 dniom chwały. Również zwykli mieszkańcy zebrali się na placu Kościuszki by oddać hołd powstańcom. Motocykliści paradą ulicami miasta odjechali do Skansenu Rzeki Pilicy na ognisko.

 

Jeśli artykuł Ci się podobał, udostępnij go by inni też mogli go przeczytać. A jeśli chcesz być na bieżąco polub nasz fanpage na Facebooku!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook