Powrót do listyMR SEBII w Ameryce podbija serca fanów

Sebastian Zys – tomaszowianin – lider grupy muzycznej MR SEBII z zespołu disco polo zaistniał za oceanem. W ostatnim tygodniu muzyk odwiedził Amerykę i kilka stanów w USA.To wszystko zawdzięcza swojej twórczości z której nie wszyscy byli zadowoleni. Bywało że się naśmiewali iż gra disco polo i  śpiewa śmieszne wpadające słowa . Mimo tego przez ponad 10 lat się nie poddawał. Czy było warto ? Owszem. Odezwała się pewna osoba za oceanu która pomogła muzykowi otworzyć drzwi na Amerykę. Jego hity takie jak „Na gondoli” czy „Cipuleńka” jest na co dzień grana w USA  nie na marne teledysk kilka lat temu osiągnął dużą popularność na YouTube gdzie osiągnął 6 milionów wyświetleń, gdzie trzeba zaznaczyć że wtedy internet nie był jeszcze tak popularny, Polonia bawi się przy niej na każdej imprezie za oceanem a w Polsce nie ma wesela bez tego utworu, ostatnio jego nowości z Marianem Lichtmanem  z zespołu Trubadurzy pt. „Do przodu biec” również nabiera popularności w Stanach jak i Polsce. Jak mówią jego słowa piosenki. Nie podawać się i do przodu biec. Właśnie dlatego znają go również za oceanem.
Podczas pobytu Mr. Sebii nakręcił dwa teledyski, wystąpił w Chicago i nakręcił tam teledysk do swojej nowości pt. „Zwariowana Ola”. W teledysku widać piękno miasta Chicago oraz w rolę Oli wcieliła się młoda Brazylijka, którą Sebastian Zys poznał podczas pobytu w Chicago.
W  Nowym Yorku Mr. Sebii odwiedził najbardziej znane nowojorskie miejsca z gazet, telewizji i filmów. Najważniejszą informacją dla państwa jest to że swój kolejny teledysk nakręcił w znanych miejscach z legendarnego filmu Kevin w Nowym Yorku. Czyli główna akcja teledysku toczy się w Central Park jak i filmowym hotelu Plaza na nowojorskim Manhattanie. Sebastian Zys nagrał tam teledysk do swojej nowej twórczości która zaskoczy nie tylko muzyków disco polo. Nagrał tam swój pierwszy teledysk z tytułowej solowej płyty Popowej pt”Więc powiedz mi” Będzie to całkiem coś innego niż disco polo. Tu pokaże swoje umiejętności twórcze i tytułową piosenkę popowej płyty, jednak nie tylko proste disco polo można grać.
W rolę głównej postaci wcieliła się Miss Nowego Yorku, dziewczyna z Filipin oraz znajomy fotograf który ma rolę modela w teledysku. Na co dzień Filioinka to zawodowa modelka a model fotograf. Teledysk będzie wypełniony również krajobrazami pięknej Ameryki,  widok Manhattanu, okolic Statuy Wolności, Ameryka z  lotu ptaka. To wszystko Sebastian może zawdzięczać Polonii z Ameryki jak i dziękować pani Anicie z Nowego Jorku która pomogła zorganizować wyjazd za ocean.Zachęcamy do obejrzenia naszą galerie zdjęć również z znanych miejsc filmowych Kevina. A może w tym roku obejrzymy już premierę Mr Sebii w Nowym Jorku. Making of z nagrań można już zobaczyć na stornie facebook/Mr Sebii jak i stronie sebii.plpowiedział nam lider grupy Mr Sebii
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook