Powrót do listyMuzyczne Twarze Jacka Kawalca

10 marca w sali kina „Włókniarz” wystąpił Jacek Kawalec. Aktor doskonale znany polskiej publiczności z wielu telewizyjnych produkcji m.in.: „Ranczo”, „Taniec z Gwiazdami”, „Randka w ciemno”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, pokazał w Tomaszowie swoją muzyczną odsłonę.

Piątkowy koncert był pełen muzycznych odkryć, show z dużą dawką humoru. Jacka Kawalca nikomu nie trzeba przedstawiać, nie wszyscy jednak znali jego muzyczne oblicze, a w zasadzie oblicza. Usłyszeliśmy największe światowe przeboje z repertuaru największych rockowych wokalistów, m.in.: Joe Cockera, Johna Lennona, Roberta Planta czy Stinga. Artyście na scenie towarzyszyli Julia Chmielnik na fortepianie oraz Krzysztof Kurzepa na gitarze.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook