Powrót do listyMuzyczny wrzesień w Tomaszowie. Aga Chylińska, Krzysztof Cugowski, Leszek Możdżer i inni

Wrzesień zapowiada się bardzo koncertowo. Na scenie przed tomaszowską publicznością wystąpią takie gwiazdy jak Agnieszka Chylińska, Krzysztof Cugowski a w ramach Love Polish Jazz Festival zaprezentują swoją twórczość min. Maria Sadowska, Leszek Możdżer.

14 września na Arenie Lodowej odbędzie się o godzinie 20.00 koncert Agnieszki Chylińskiej. To kolejny koncert, który odbędzie się w hali lodowej. W kwietniu w arenie świętowali 40 –lecie istnienia Beata Kozidrak i zespół Bajm.

 

Dwa dni później, 16 września, w ramach Dożynek Prezydenckich w Spale odbędzie się koncert wieloletniego wokalisty Budki Suflera Krzysztofa Cugowskiego.

 

Prawdziwa uczta muzyczna będzie trwałą od 21 do 23 września podczas 3. Festiwalu Jazzowych Gwiazd w Tomaszowie Mazowieckim, który odbędzie się w Arenie Lodowej
W ramach festiwalu wystąpią: Gary Guthman Quartet, Lora Szafran, Karol Szymanowski Quintet, Jan Ptaszyna Wróblewski, Maria Sadowska oraz Leszek Możdżer.
Lista artystów występujących w ramach Love Polish Festival nie jest jeszcze zamknięta.

Love Polish Jazz Festival. Maria Sadowska gwiazdą ostatniego dnia festiwalu. Sprawdź, kto jeszcze wystąpi na scenie

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook