Powrót do listyMZK – aktualizacja rozkładu jazdy od 1 marca

Miejski Zakład Komunikacyjny wprowadza korektę/aktualizację rozkładu jazdy obowiązującą od 1 Marca 2021 roku:

Na liniach nr 4, 7 i 8 – zwiększenie ilości kursów w dni powszednie.

Linie nr 1, 3, 8, 9, 12, 36, 37 i 38 – korekta rozkładu jazdy w celu poprawy punktualności kursowania na czas prowadzonych prac remontowych w ciągu drogi 713 i wprowadzonymi ograniczeniami w ruchu drogowym.

Linie nr 8, 9, 36 i 38 – w związku z cyklem świateł drogowych na ulicy Opoczyńskiej (wstrzymany przejazd autobusu MZK przez 10 minut na czerwonym świetle), dla kursów od Opoczyńskiej w kierunku centrum zostaje wydłużony czas przejazdu ulicą Opoczyńską do 10 minut. Oznacza to dla pasażerów korzystających z przystanków początkowych przy Opoczyńskiej dla podanego powyżej kierunku jazdy przyspieszenie odjazdów rozkładowych i ewentualne odczekanie autobusu do właściwego czasu na przystankach Radomska/Gminna lub Wąwalska/Radomska.

Korekta godzin odjazdów dotyczą także kursów linii 36 i 38 od Brzustowa (wydłużenie czasu przejazdu wymagało korekt dla obu kierunków dla wymienionych linii).

Linia nr 2, 39 i 40 – korekty dotyczą pojedynczych kursów.

Wymiana rozkładów jazdy na przystankach nastąpi w niedzielę 28 lutego br.

Aktualny rozkład zostanie udostępniony od 26 lutego br. na stronie MZK oraz ZDiUM.

W załączniku zaktualizowany rozkład jazdy MZK.

 

Pliki do pobrania

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook