Powrót do listyNa ulicy Bezdomnej dziecko zderzyło się z samochodem.

27 czerwca 2017 r. o godz. 12.50 w Tomaszowie Maz. na ul. Bezdomnej doszło do potrącenia 8 letniego dziecka jadącego rowerem.

Chłopiec poruszał się rowerem po chodniku bez opieki osoby dorosłej. Z nieustalonych przyczyn nagle zjechał z niego uderzając w drzwi nadjeżdżającego forda focusa. Jego 37 letni kierowca był trzeźwy. Dziecko przewieziono do CZMP w Łodzi na obserwację. Policja ponownie apeluje o rozsądek, przypominając przy okazji tego zdarzenia, że osoba w wieku do 10 lat może poruszać się rowerem po chodniku pod nadzorem osoby dorosłej – podlega wtedy takim samym przepisom jak pieszy. Zaczęły się wakacje. Nasi podopieczni mają więcej czasu a pogoda zachęca do jego spędzania poza domem. Pamiętajmy o odpowiednim zorganizowaniu im czasu, zapewnieniu opieki i przestrzegajmy przed niebezpieczeństwami. Wszystkich rowerzystów i pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie zasady ograniczonego zaufania wobec innych uczestników ruchu drogowego. W bezpośrednim kontakcie z samochodem zwykle odnoszoną oni poważne obrażenia ciała. Takie zdarzenia często też kończą się ich śmiercią.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook