Powrót do listyNa Wąwale plantacje marihuany. Policja bada sprawę

Tomaszowscy kryminalni zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 13 krzaków nielegalnych roślin oraz blisko 56 gramów suszu roślinnego. Czynności w sprawie trwają.

Policjanci z Tomaszowa zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zlikwidowali plantację marihuany. Uprawa znajdowała się w kompleksie leśnym na Wąwale. Kryminalni zabezpieczyli 13 krzaków o wysokości blisko dwóch metrów. Ujawnili ponadto suche rośliny konopi, z których można by było przygotować około 56 dilerskich porcji narkotyku. Sprawa ma charakter rozwojowy – trwają dalsze czynności. Przypominamy, że za uprawę konopi indyjskich grozi kara do 3 lat więzienia.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook