Powrót do listyNa zdrowie nigdy nie jest za późno

W cyklu „Na zdrowie nigdy nie jest za późno”, Miejskie Centrum Kultury zorganizowało rajd rowerowy „Z nurtem Pilicy”. Celem, do którego podążała grupa 20 rowerzystów, był Zamek Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Dzięki uprzejmości Teresy Maciejczyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Inowłodzu, uczestnicy mieli okazję „zajrzeć” w każdy kąt zamku, po którym oprowadziła Agnieszka Choduń.

W rajdach organizowanych przez filię DOK biorą udział całe rodziny, seniorzy i juniorzy, dlatego zapraszamy na kolejne wycieczki piesze i rowerowe. Tadeusz Lubicki, prowadzący rajd składa podziękowania dla całej grupy rowerzystów za doskonałą współpracę i zdyscyplinowanie podczas przejazdu. Informacje o czerwcowym działaniu w cyklu „Na zdrowie nigdy nie jest za późno” w sekretariacie ośrodka lub pod telefonem 44 723 15 15.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook