Powrót do listyNie zastosowała się do znaku „STOP” i wjechała na skrzyżowanie

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 18 czerwca 2018 roku przed godziną 7:00 w miejscowości Wygoda.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą nr 913E relacji Wolbórz-Ujazd. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 50 letnia kierująca toyotą nie zastosowała się do znaku „STOP” i wjechała na skrzyżowanie. W wyniku powyższego doszło do zderzenia toyoty z jadącym w kierunku Wolborza ciągnikiem siodłowym marki Scania z naczepą, którym kierował 59 letni mężczyzna. W następstwie zderzenia pojazdów scania zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadący naprzeciw samochód ciężarowy Iveco, którym jechał 47 latek. Natomiast toyota w następstwie zderzenia uderzyła w jadący za ciągnikiem siodłowym samochód osobowy marki Skoda, który prowadził 20 latek. W wyniku zdarzenia kierująca toyotą i jej dwaj pasażerowie oraz kierowca Iveco zostali zabrani do szpitala. Kierująca toyotą mieszkanka powiatu tomaszowskiego była trzeźwa. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają tomaszowscy policjanci.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook