Powrót do listyNiespodzianki na Dzień Kobiet w Galerii Tomaszów

Dzień Kobiet to święto obchodzone od ponad 100 lat w wielu państwach całego świata. W tym szczególnym dniu wszystkie panie otrzymują życzenia, kwiaty i upominki. W Galerii Tomaszów dla wszystkich kobiet zaplanowane zostały niespodzianki. Na panie odwiedzające centrum 8 marca będzie czekała specjalna videobudka 360 stopni, konkurs instagramowy i tulipany.

Międzynarodowy Dzień Kobiet 8 marca jest obchodzony w wielu państwach całego świata. Tego dnia szczególnie podkreślana jest rola i znaczenie do świata wszystkich kobiet bez względu na podziały narodowościowe, etniczne, językowe, kulturowe, gospodarcze czy polityczne. To wspaniała okazja do świętowania. W Galerii Tomaszów tego dnia na placu głównym przy H&M w godz. 12:00-19:00 pojawi się specjalna videobudka 360 stopni. Wszystkie chętne panie będą mogły nagrać swój świąteczny, pamiątkowy film – rolkę. Te, które zechcą podzielić się nagraniem na instagramie oznaczając Galerię Tomaszów (@galeria.tomaszow) wezmą udział w konkursie, w którym można wygrać bilety do kina. Na terenie centrum będą też rozdawane tulipany.

Święto Kobiet to wspaniała okazja do wspólnego celebrowania. Wszystkich zachęcamy do pamiętania o tym szczególnym dniu. Dla tych, którzy nie zdążą zaopatrzyć się w kwiaty uruchamiamy dodatkowo specjalną akcję. Osoba, która posiada lub ściągnie i zainstaluje aplikację sAPPort będzie mogła otrzymać tulipana jako upominek” – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

W Galerii Tomaszów można znaleźć wiele inspiracji i prezentów, które ucieszą wszystkie panie. Można wybierać wśród biżuterii, kosmetyków czy modowych dodatków. Wspaniałym pomysłem jest też po prostu spędzenie tego dnia wspólnie, wybranie się do restauracji, cukierni lub też kina.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook