Powrót do listyNietrzeźwy traktorzysta

Policjanci z tomaszowskiej ,,drogówki” zatrzymali nietrzeźwego traktorzystę, który kierował pojazdem rolniczym po ulicach miasta mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyźnie grozi kara utraty uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi i do dwóch lat pozbawienia wolności.

13 grudnia 2018 roku, około godziny 12:20 dyżurny tomaszowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym, który miał poruszać się ulicami Tomaszowa ciągnikiem rolniczym. Do interwencji natychmiast ruszyli policjanci wydziału ruchu drogowego, którzy szybko namierzyli nietypowy jak na miejskie warunki pojazd, i zatrzymali go do kontroli drogowej. Pojazdem kierował 22-letni mieszkaniec gminy Będków, z ust którego policjanci wyczuli charakterystyczną woń alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Za kierowanie ciągnikiem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności. O dalszym losie niepodpowiedzianego kierowcy, zadecyduje sąd.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook