Powrót do listyNiezwykły występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego [film, zdjęcia]

W ramach święta 25. Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim podczas Dni Tomaszowa w sobotę na placu Kościuszki odbył się koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego „Z polską pieśnią i tańcem przez wieki”.

W koncercie prezentowano pieśni uroczyste, o głębokiej wymowie i roli, które „stoją na straży pamiątek kościoła”, od czasów najdawniejszych – od Bogurodzicy idąc przez wszystkie okresy naszych dziejów po czasy nam współczesne.

Tomaszowianie mimo niesprzyjającej pogody licznie zgromadzili się na pl. Kościuszki by uczestniczyć w tej niezwykłym  podróży po ważnych etapach polskiej historii od średniowiecza poprzez czas zaborów, odzyskiwania niepodległości, aż po dzień dzisiejszy czyli 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook