Powrót do listyNigdy nie miałem wątpliwości… Szczepienia i honorowe krwiodawstwo w czasie pandemii

Nigdy nie miałem wątpliwości, że należy się zaszczepić. Nie tylko dla własnego bezpieczeństwa, ale także w trosce o bezpieczeństwo innych osób. Mam satysfakcję, że seniorzy są grupą, która w największym procencie zaszczepiła się. Właśnie we wtorek 25 maja w Poradni przy ul. Barlickiego wstrzyknięto mi drugą dawkę szczepionki firmy Pfizer. Zarówno po pierwszym jak i drugim szczepieniu nie miałem żadnych negatywnych objawów. Dlatego zachęcam niezdecydowanych bez względu na wiek do zaszczepienia się, a to zapewne umożliwi bardziej skuteczną walkę z koronawirusem. Apeluję też do zdrowych mieszkańców Tomaszowa i powiatu tomaszowskiego, a szczególnie do młodzieży szkół ponadpodstawowych o oddawanie krwi dla ratowania ludzkiego życia i zdrowia, a której bardzo brakuje.

Antoni Smolarek (72 lata), emerytowany nauczyciel wf oraz założyciel i prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy I LO w Tomaszowie w latach 2002-2020.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook