Powrót do listyNocne pływanie na basenie

Basen „Złota Rybka” przy Zespole Szkół nr 4 po raz piąty weźmie udział w Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim „Otyliada”.

Celem imprezy jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportu mającej wpływ na prawidłowy rozwój człowieka, jego kondycję i samopoczucie. Zawody na wszystkich pływalniach biorących udział w Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim trwać będą od 10 marca od godz. 18.00 do 11 marca nie później niż o godz. 6.00.

Wszyscy uczestnicy „Otyliady’2018” otrzymają identyfikator i certyfikat uczestnictwa, mini-medal, a specjalnymi nagrodami na każdej pływalni uhonorowani zostaną pływacy, którzy przepłynęli najdłuższy dystans, najstarsi, najmłodsi i najliczniejsze rodziny (liczące co najmniej pięć osób).

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook