Powrót do listyNowe oświetlenie uliczne na Podobie i Torowej

Zakończyły się prace związane z budową linii kablowej i napowietrznej oświetlenia ulicznego na ulicach Podoba i Torowa. Tym samym Miasto zrealizowało I etap robót, które obejmowały także montaż 24 słupów oświetleniowych i opraw. Wartość inwestycji to 217 tys. złotych.

W ramach oszczędności przetargowych wymieniono dodatkowo 17 szt. opraw sodowych na już istniejących słupach. Opracowana dokumentacja projektowa umożliwia dalszą realizację inwestycji, dlatego w roku 2024 prace związane z budową oświetlenia w osiedlu Białobrzegi będą kontynuowane.

Urząd Miasta pozyskał także dofinansowanie na wymianę całego oświetlenia ulicznego w mieście. Dobiegają końca kwestie przetargowe. Inwestycja ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook