Powrót do listyNowy wóz dla strażaków z Rzeczycy

Prawie 10 lat Wójt Gminy Rzeczyca Marek Kaźmierczyk szukał sposobności, aby przy jak największym dofinansowaniu kupić dla OSP Rzeczyca ciężki wóz bojowy. W końcu dzięki ogromnemu wsparciu Radnej Sejmiku Województwa Łódzkiego Pani Ewy Wendrowskej udało się!
26 listopada podpisano umowę z firmą Autobagi Polska sp. z o.o na zakup auta KAMAZ. Dzięki dobrze przygotowanej przez pracowników urzędu gminy specyfikacji, jest to najbogatsza wersja tego auta. Samochód dostosowany jest do warunków terenowych i co najważniejsze posiada beczkę o pojemności 5500 litrów. Samochód kosztował 1 mln zł z czego Gmina Rzeczyca otrzymała dofinansowanie w wysokości 900 tys. zł z Funduszu Sprawiedliwości.
Cieszę się, że mamy tak wielu przyjaciół, którzy wspierają naszą Gminę. W sposób szczególny w ostatnim czasie pomaga nam Pani Ewa Wendrowska nasza Radna w Sejmiku Województwa. Dzięki jej staraniom najpierw otrzymaliśmy ponad 100 tys. na drogę Kawęczyn-Lubocz a teraz 900 tys. na samochód. Jestem pod ogromnym wrażeniem skuteczności działań Pani radnej, za co w imieniu naszych mieszkańców już bardzo serdecznie dziękujemy – podsumował wójt Marek Kaźmierczyk.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook