Powrót do listyO bezpieczeństwie seniorów w MCK Za Pilicą

„Bezpieczeństwo seniora w życiu codziennym i w cyberprzestrzeni” to tytuł spotkania prewencyjnego dla starszych mieszkańców miasta, jakie odbędzie się 19 kwietnia o godz. 16.30 w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39 w Tomaszowie Mazowieckim. Wstęp wolny.

W trakcie wydarzenia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim – mł. asp. Monika Czarnecka, mł. asp. Krzysztof Szelega i st. asp. Grzegorz Kołodziejski – poruszą zagadnienia związane z bezpieczeństwem seniorów w domu oraz w ruchu drogowym. Będzie mowa o zagrożeniach czyhających w sieci internetowej, jak również o metodach oszustów stosowanych wobec osób starszych i o sposobach zapobiegania im.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook