Powrót do listyO smogu i segregacji odpadów w SP nr 6

Przedstawiciele Straży Miejskiej oraz Urzędu Miasta odwiedzili we wtorek, 4 lutego uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim. Rozmawiali z nimi o tym jak chronić powietrze przed zanieczyszczeniem, a także w jaki sposób prawidłowo segregować odpady.

Młodzi tomaszowianie obejrzeli prezentację i usłyszeli, co należy robić, aby ograniczyć zanieczyszczenia w atmosferze i w jaki sposób prawidłowo segregować śmieci, by zredukować ilość odpadów spalanych w piecach oraz wywożonych na wysypiska.

Dzieci dowiedziały się również, co znaczy pojęcie „niska emisja” i jak szkodliwe jest to zjawisko dla zdrowia człowieka. Dzięki udziałowi w spotkaniu zrozumiały, że czystość powietrza zależy od nas samych, czyli od zmiany nawyków i podejmowania świadomych decyzji dotyczących środowiska.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook