Powrót do listyObchody rocznic urodzin i śmierci płk. Witolda Pileckiego, patrona PCAS-u [film]

W maju obchodzimy rocznicę urodzin i śmierci patrona Powiatowego Centrum Animacji pułkownika Witolda Pileckiego. W związku z tymi uroczystościami PCAS prezentuje kronikę, poświęconą  bohaterowi. Dokumentowane są wszystkie ważne uroczystości odbywające się w placówce, poświęcone pułkownikowi Witoldowi Pileckiemu, od dnia nadania imienia 10 stycznia 2018 roku.

montaż: Marcin Goździk
muzyka: Ella Joy Meir Glass Piano

Kronika pamięci Witolda Pileckiego

W maju obchodzimy rocznicę urodzin i śmierci patrona Powiatowego Centrum Animacji pułkownika Witolda Pileckiego. W związku tymi uroczystościami prezentujemy naszą kronikę poświęconą naszemu bohaterowi. Dokumentujemy wszystkie ważne uroczystości odbywające się w naszej placówce poświęcone pułkownikowi Witoldowi Pileckiemu od dnia nadania imienia 10 stycznia 2018 roku. montaż: Marcin Goździkmuzyka: Ella Joy Meir Glass Piano

Opublikowany przez Powiatowe Centrum Animacji Społecznej Środa, 22 kwietnia 2020

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook