Powrót do listyObwarzanek tomaszowski dostrzeżony

W miniony weekend (14-16 bm.), w Nadarzynie pod Warszawą odbywały się międzynarodowe targi turystyczne World Travel Show. Udział w targach wzięło nasze miasto promując m.in. Skansen Rzeki Pilicy, Groty Nagórzyckie, Niebieskie Źródła.
Miło nam zauważyć, że choć w wirtualnej przestrzeni portal FORAT3A istnieje zaledwie od kilkunastu dni, to już stał się… opiniotwórczy.
Po informacji na naszej stronie o targach zdrowej żywności w Łodzi, na których jedynym wystawcą tomaszowskim była firma Marioli Krzysztofik, produkująca tomaszowskie obwarzanki, produkt ten pojawił się na tomaszowskim stoisku w Nadarzynie.
Dodajmy, że obwarzanek tomaszowski na liście produktów regionalnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi jest od trzech lat.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook