Powrót do listyOdbiór znalezionych zwierząt i adopcja zwierząt. Czyli kilka informacji jak technicznie to wygląda w tomaszowskim schronisku

Odbiór zwierząt znalezionych i przebywających w Schronisku jest możliwy w godzinach pracy biura tzn. 8.00-16.00. Należy posiadać dowód osobisty, zdjęcie psa oraz książeczkę psa z aktualnymi szczepieniami.

Zwierzęta do adopcji wydawane są po przeprowadzeniu kwarantanny (15 dni) oraz po przeprowadzeniu zabiegu kastracji w Schronisku (wyjątkiem są szczeniaki i małe kociaki, gdzie otrzymuje się zobowiązanie na wykonanie zabiegu). Zwierzę wydajemy osobie pełnoletniej, po okazaniu dowodu osobistego. Przed adopcją zostanie przeprowadzona wizyta przedadopcyjna, podczas której sprawdzone zostaną warunki w jakich pies lub kot będzie przebywał. Każda osoba biorąca zwierzę ze Schroniska otrzymuje umowę adopcyjną zawierającą dane o przebytych szczepieniach, odrobaczeniu, odpchleniu, kastracji i ewentualnym leczeniu oraz potwierdzenie szczepienia przeciw wściekliźnie.

 

 Tekst: Sylwia Fornalczyk

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook