Powrót do listyOdpowie za posiadanie narkotyków

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał prawie 30 gramów narkotyków. Zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii usłyszał 28- letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

5 czerwca 2018 roku policjanci wydział kryminalnego tomaszowskiej jednostki w centrum miasta zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Daewo. Kierował nim 28 letni mieszkaniec Tomaszowa Maz. Z pojazdu wydobywała się charakterystyczna woń marihuany. Nie umknęło to uwadze funkcjonariuszy. Policjanci dokonali przeszukania kierowcy oraz jego samochodu. Tam znaleźli i zabezpieczyli 17,55 gramów marihuany oraz 10,36 gramów mefedronu. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook