Powrót do listyOgólnopolskie Regaty na Zalewie Sulejowskim

W dniu 31 sierpnia br. nad Zalewem Sulejowskim w Smardzewicach, na zakończenie wakacji odbędzie się duża impreza plenerowa podczas której, odbędą się Ogólnopolskie Regaty o Puchar Starosty Tomaszowskiego, regat zostaną rozegrane w 2 klasach : kabinowe, otwarto- pokładowe, dla zwycięzców cenne nagrody.
Tego dnia na Błoniach przy Porcie Jachtowym Maruś nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych, będzie stworzona specjalna strefa zabaw z animatorami oraz konkurs dla najmłodszych na najciekawsze przebranie pirackie/żeglarskie.

Stanowiska wystawiennicze będą mieli ratownicy WOPR, Policja, Tomaszowskie Centrum Zdrowia.
Zgłoszenia Zawodników do regat przyjmuje biuro od dnia 05.08.2019 r. pocztą elektroniczną na adres regaty@saily.pl w biuro regat mieszczące się w budynku port jachtowy „Maruś” w dniu regat od 9:00 do 11:00.
Wpisowe wynosi 30 zł od jachtu i 15 zł od członka załogi – wpłacane przed regatami w biurze regat. Szczegóły na plakatach.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook