Powrót do listyOgólnopolskie Urodziny Książkowego Misia w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP

Wszyscy doskonale wiemy, że „dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”. 11 października b. r. udowodniły to przedszkolaki z przedszkola nr 20, które przybyły w tym dniu do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim, aby uczcić ,,Urodziny Książkowego Misia”.

Radosne spotkanie zaczęło się od powitania gości. Główną atrakcją uroczystości był sam jubilat Kubuś Puchatek, który świętował wspólnie z książkowymi misiami i dziećmi swoje urodziny. Następnie wszyscy uczestnicy urodzinowego spotkania wysłuchali historii książkowego misia. Nie zabrakło również opowiadań i wierszy o jubilatach, które zostały przeczytane naszym milusińskim. W trakcie wspólnej zabawy, dzieci miały okazję tańczyć do rytmicznych misiowych piosenek Dzieciaki nie zapomniały również złożyć szanownemu Jubilatowi życzeń oraz odśpiewały „sto lat”. Misio był bardzo wzruszony i szczęśliwy, a w rewanżu podarował dzieciom ,,małe co nieco”- pyszne lizaki. Pani Natalia Jakóbczyk z Operatora Finansowego „Bankier” przeczytała dzieciom opowiadanie pt . Jak mis Kuba nauczył się dbać o czystość Adrienne Heymans.

Organizatorzy dziękują wszystkim przybyłym gościom oraz Operatorowi Finansowemu „Bankier za ufundowanie słodyczy i upominków dla dzieci .

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook