Powrót do listyOkradał altany, teraz może za to posiedzieć 15 lat

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 45-latka odpowiedzialnego za 11 włamań i 2 usiłowania włamania do altan na terenie ogródków działkowych. Tomaszowianin działał w warunkach recydywy, więc grozi mu nawet do 15 lat więzienia. Na wniosek prokuratora, sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

Policjanci z wydziałów dochodzeniowo śledczego i kryminalnego tomaszowskiej komendy prowadząc analizę zdarzeń z ostatniego okresu, wytypowali kilkanaście włamań i dwa usiłowania włamania, w których sposób działania sprawcy był bardzo podobny. Włamań dokonano na terenie ogródków działkowych na terenie Tomaszowa w okresie od 29 lipca 2021 roku do 23 października 2021 roku. Łączną wartość strat działkowcy oszacowali na co najmniej 19.000 złotych. Działania policjantów doprowadziły do 45-letniego tomaszowianina.
27 października w mieszkaniu sprawcy zabezpieczyli elektronarzędzia oraz inny sprzęt codziennego użytku. Mężczyzna usłyszał łącznie 13 zarzutów kradzieży z włamaniem i usiłowania włamań. Grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności, kradzieży dokonywał w warunkach recydywy. Na wniosek prokuratora nadzorującego postępowanie sąd wobec aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące.      

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook