Powrót do listyOlimpijskie Iskry w Arenie! Imprezę poprowadzi Ida Nowakowska

To będzie dzień pełen sportowych zmagań. 13 stycznia odbędzie się wyjątkowa impreza w Arenie Lodowej. „Olimpijskie Iskry w Arenie” to zawody międzyszkolne dla uczniów tomaszowskich szkół podstawowych. Wydarzenie poprowadzi Ida Nowakowska. Organizatorami zmagań są Urząd Miasta, Rzecznik Praw Dziecka oraz Arena Lodowa.

Impreza uroczyście rozpocznie się o 9.30. Na zawodników i kibiców oprócz sportowych wyzwań czekać będą pokazy gimnastyczne, wspólna rozgrzewka, pokaz jazdy figurowej oraz specjalna „Olimpijska Ślizgawka”.

Każda ze szkół podstawowych wystawi 12-osobowe reprezentacje. Zawodnicy rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV-VI i VII-VIII. O końcowej klasyfikacji zdecyduje suma zdobytych punków za poszczególne konkurencje sportowe na łyżwach.

Celem zawodów jest promowanie aktywności sportowej w środowisku szkolnym, upowszechnianie idei olimpijskiej i fair play wśród uczniów.

Zapraszamy do kibicowania!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook