Powrót do listyOrkiestra na medal

Kochani, graliście na medal. Nie tylko w tym roku, ale od wielu, wielu lat jesteście z nami, za co dziękujemy z całego serca! Super będzie, jeśli tym medalem podzielicie się z całą swoją załogą, aby ludzie czuli, że także ich – nawet najmniejszy wysiłek – przyczynił się do tego ogromnego sukcesu.

Tak zaczyna się list z podziękowaniem dla tomaszowskiego Sztabu nr 921 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazany kilka dni temu na ręce jej szefa, Bogdana Smolarka.

Oprócz listu i dyplomu, szefostwo WOŚP, uhonorowało z okazji 25-lecia grania orkiestry tomaszowski sztab orderem, który na zdjęciu prezentuje Bogdan Smolarek.

Przypomnijmy, że tomaszowska WOŚP w tym roku, po raz kolejny pobiła rekord zbierając i przekazując na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom – 151.650,80 zł.

Gratulacje dla Bogdana, sztabu WOŚP i wszystkich tomaszowian, którzy wspierali i wspierają ideę WOŚP.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook