Powrót do listyOskarowa gala w Chorzęcinie

25 lutego  Dyrektor, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Chorzęcinie zorganizowali Bal Karnawałowy na czerwonym dywanie. Luksus, przepych widoczny był w kreacjach zaproszonych gości. Na ściance dla fotoreporterów pojawiły się  znane  postacie z filmowych ekranów np. Robin Hood, Joker, Bond, dziewczyna Greya. Po północy rozdawano Oskary. Otrzymali go min. w kategorii  najciekawsza stylizacja „Piraci z Karaibów” państwo Katarzyna i Tomasz Chmielewscy. Dużo emocji wzbudził konkurs w rozpoznawaniu znanych szlagierów filmowych. Tu bezkonkurencyjny okazał się pan Paweł Wilczak z Biura Podróży ,,Tatiana”. Goście bawili się znakomicie… tańcząc m.in.  grupowo taniec w rytm „Thrillera” Michaela Jacksona.

Dyrektor szkoły Izabela Śliwińska składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, zespołowi muzycznemu Rytm,  Zarządowi OSP Zawada  za nieodpłatne użyczenie sali, KGW Zawada  za wypożyczenie naczyń. O wykwintną kuchnię zadbały panie Bożena Węgrzynowska, Barbara Dziubałtowska, Jadwiga Karp. Chorzęciński bal w tym roku obchodził mały jubileusz. Stali goście uczestniczą w imprezie już od dziesięciu lat.

       
     
       
       
       
       
       

 

Zapisz

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook