Powrót do listyOstatki z PCAS-em

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej zaprasza na kolejną edycję wydarzenia pn. „Ostatki z PCAS-em”. Tym razem na scenie zaprezentują się podopieczni sekcji edukacji regionalnej z turystyką  oraz Senioralna Grupa Kabaretowa „Dzierlatki” w spektaklu komediowym. Ale w ramach wydarzenia zaplanowano także inne trakcje.

– „Ostatki z PCAS-em” są już tradycją. Po raz kolejny zapraszamy mieszkańców miasta i powiatu, by w wyjątkowy sposób zakończyć karnawał – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor placówki. – Tym razem na scenie zaprezentują się nasze „Dzierlatki” w składzie wzmocnionym przez tomaszowskie amazonki. Będzie to krótki spektakl z gatunku komediowych. Nasze dziewczyny przygotowywały się do niego pod okiem instruktor, Agnieszki Wieczorek, a że poczucia humoru grupie nie brakuje, publiczność na pewno będzie się świetnie bawić. Będą też z nami Czerniewiczanie, zatem pobiesiadujemy w ludowej atmosferze, którą wzmocnimy tradycyjnym pączkiem. Muzyczny akcent dodadzą też Stowarzyszenie „Nadzieja”, młodzież, która tu na naszym terenie ma swoją siedzibę oraz formacja „Step by step”. Zapraszam do wspólnej zabawy w tłusty czwartek, 16 lutego, w naszej sali widowiskowej.

Początek wydarzenia o godz. 17.00. Wstęp za okazaniem bezpłatnych wejściówek dostępnych w sekretariacie PCAS-u.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook