Powrót do listyPCAS włącza się w pomoc Ukrainie

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej organizuje koncert pt. „Świat się pomylił”. W ten sposób placówka solidaryzuje się z dotkniętą wojną Ukrainą.

  • To nasz sposób, by pokazać, że to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą, nie jest nam obojętne – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor PCAS-u. – Pomysłodawczynią wydarzenia jest Ola Sobkiewicz – uczestniczka zajęć sekcji wokalnej, która współtworzyła scenariusz wraz z Jakubem Stańczykiem. Ogromnym zaangażowaniem wykazali się wszyscy uczestnicy tej sekcji, w szczególności grupa młodzieżowa, a całość działań nadzorowała nasza instruktorka, p. Katarzyna Rychlik. Bardzo się cieszę, że takie inicjatywy powstają u nas, że włączamy się w pomoc potrzebującym, że reagujemy, tak, jak placówka kultury reagować powinna. Oczywiście repertuar koncertu też nie jest przypadkowy, myślę, że zaskoczymy naszą publiczność, tym bardziej, że nie jest to jedyna inicjatywa podjęta przez młodzież naszej placówki. Podczas koncertu zobaczyć będzie można również spot stworzony przez sekcję filmową p. Pawła Zysiaka. Bardzo serdecznie zapraszam na to wydarzenie. Dodam jeszcze, że podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka do puszek, a zebrane środki zostaną przekazane na pomoc Ukrainie. Bądźmy razem w tym wyjątkowym czasie, bo razem możemy więcej.

Koncert odbędzie się w piątek, 25 marca, o godz. 18.30. Patronat nad wydarzeniem objął starosta tomaszowski, Mariusz Węgrzynowski.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook