Powrót do listyPCAS wyruszyło na kolejne podwórko

Tym razem animatorzy placówki gościli przy ul. Dzieci Polskich 25a. Były animacje dla dzieci, malowanie twarzy, gigantyczne bańki mydlane, balonowe zwierzaki i konkursy z nagrodami.

– To jest nasza cykliczna akcja zainicjowana 2 lata temu – mówi koordynatorka projektu, Agnieszka Wieczorek.  – Co ważne – dzieci bardzo chętnie w niej uczestniczą. To tylko kropla w morzu potrzeb, bo przecież nie wszystkie dzieci wyjeżdżają na wakacje, nie wszystkie mają ten czas wypełniony, to chociaż mogą uczestniczyć w takich mniejszych projektach. Tu mamy dla nich czas, mogą wygrać w prostych konkursach drobne upominki, spędzić czas z innymi dziećmi, pobawić się, pobyć z innymi. To fajna alternatywa dla tych, którzy siedzą w domu przed komputerem czy z telefonem w ręku. Teren do zabawy przygotowała nam Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przodownik, za co bardzo dziękujemy.

Głównym celem akcji jest aktywizacja lokalnej społeczności i wspólne spędzenie czasu. Animatorzy rozdawali też ulotki promocyjne, zachęcając do uczestnictwa w zajęciach na terenie placówki, które odbywają się również w wakacje. Kolejna odsłona wydarzenia już w sierpniu.

 

Galeria zdjęć. PCAS wyruszyło na kolejne podwórko!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook