Powrót do listyPerły dla Grupy Paradyż

W uznaniu za najlepszy design, spójność estetyczną produktów oraz najwyższą jakość wykonania, w tegorocznej edycji konkursu Perły Ceramiki UE Grupa Paradyż zdobyła aż 14 nagród, w tym nagrodę główną – Wielką Perłę Ceramiki UE z Diamentami!

W kategorii Perły Ceramiki Dystrybutorów 2016 nagrody zdobyły kolekcje: Elanda/ Elando, Favaro oraz Esten. Wymienione kolekcje, a także kolekcje Moli, Laterizio/ Lateriz, Menfi, Optimal, Duroteq i Herrera otrzymały tytuły Perły Ceramiki UE 2016. Perłę Ceramiki Projektantów, przyznaną przez użytkowników programu CAD Decor, otrzymała kolekcja ESTEN.

Konkurs Perły Ceramiki UE to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych, którego celem jest m.in. wyłonienie najciekawszych kolekcji płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku. Grupa Paradyż została uhonorowana Wielką Perłą Ceramiki UE już po raz dwunasty!

fot. redakcja Wokół Płytek Ceramicznych

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook