Powrót do listyPiątek z kulturą fizyczną

W miniony piątek odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu Kulturalny Piątek. Tym razem było to popołudnie z Kulturą fizyczną. Uczestnicy wydarzenia mogli   wziąć udział w różnego rodzaju formach aktywności fizycznej m.in. w pokazie salsy kubańskiej, nauce bachaty, salsy fit, zumbie, zumbie kids, spinningu na rowerkach. Warsztatom towarzyszyły stoiska kosmetyczne i dietetyczne, przy których można było zapoznać się z produktami, skorzystać z porad i konsultacji ze specjalistami.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania osobom prywatnym i firmom, które współtworzyły wydarzenie.

Kolejne  wydarzenie z cyklu Kulturalny Piątek w najbliższy piątek 7. 08. br. Tym razem będzie to “Fantastyczny Piątek z Toporami” podczas którego miłośnicy gier planszowych i fantastyki będą mogli wziąć udział w rozgrywkach i zabawach intelektualno – rozrywkowych.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook