Powrót do listyPiknik Lokalni Niebanalni już w najbliższą sobotę! Na scenie min. Baranovski

Po raz kolejny w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”, którego XVI edycja przyjęła hasło „Galeria pozytywnych emocji”. Już 19 sierpnia (sobota) na Błoniach przy Arenie wystąpią̨ na scenie: zespół Letni, Baranovski, chór „Jesienne Słowiki” oraz wokaliści Miejskiego Centrum Kultury.

W ramach tegorocznej edycji wydarzenia zaplanowano również wręczenie statuetek w trzech kategoriach Konkursu Kreatywności Społecznej. Statuetki zostaną również wręczone wolontariuszom niosącym pomoc bezdomnym zwierzętom.
Nie zabraknie stoisk tematycznych przygotowanych przez uczestniczące w wydarzeniu organizacje pozarządowe, a także innych atrakcji: fotobudki, wesołego miasteczka, food trucków. Imprezę poprowadzi Janusz Dziubałtowski.

Program:

16.00 – Koncert zespołu Letni;
17.00 – Wręczenie statuetek – Konkurs Kreatywności Społecznej;
17.20 – Występ chóru „Jesienne Słowiki”;
17.40 – Wręczenie statuetek wolontariuszom niosącym pomoc bezdomnym zwierzętom;
18.00 – Występ wokalistów Miejskiego Centrum Kultury (Jadwiga Kocik, Amelia Piechota, Hubert Pietrzyk);
19.00 – Koncert Baranovski

 
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook