Powrót do listyPiknik Rodzinny w Spale

Grzegorz Schreiber – Marszałek Województwa Łódzkiego, Janusz Malinowski – Prezes Zarządu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego i Bogdan Kącki – Wójt Gminy Inowłódz, zapraszają na Piknik Rodzinny w Spale z okazji inauguracji przewozów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, który odbędzie się w sobotę, 25 czerwca 2022 roku, na przystani nad Pilicą.

Na turystów czekać będzie mnóstwo atrakcji – animacje dla dzieci, występy artystyczne, konkursy z nagrodami, smakołyki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, stoiska promocyjne instytucji, kiermasz sztuki ludowej, strefa gastronomiczna, dyskoteka.

W dniu inauguracji przewozów ŁKA do Spały, 25 czerwca 2022 r., bilety na połączenia w relacji z Łodzi Fabrycznej przez Tomaszów Maz. do Spały dla wszystkich pasażerów są bezpłatne. Bilety dostępne są w kasach, sklepach internetowych, a w dniu przejazdu u obsługi pociągu. Szczegóły i rozkład jazy na stronie: https://lka.lodzkie.pl/spala/

Oficjalne otwarcie Pikniku odbędzie się na scenie na przystani nad Pilicą o godz. 12.00 z udziałem:  Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera, Prezesa Zarządu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Janusza Malinowskiego, Starosty Tomaszowskiego Mariusza Węgrzynowskiego i Wójta Gminy Inowłódz Bogdana Kąckiego. Po otwarciu jest przygotowany okazjonalny tort dla uczestników pikniku.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook