Powrót do listy„Po drugiej stronie dnia” – projekcja filmu i spotkanie z twórcami

Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na projekcję filmu fabularnego „Po drugiej stronie dnia” w reżyserii Macieja Sikorskiego. Seanse odbędą się 5 czerwca w godzinach 12 i 15 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz, przy ul. Niebrowskiej 50. Po projekcji organizatorzy zaplanowali spotkanie z twórcami filmu. Wstęp wolny!

Film jest częścią projektu „Po drugiej stronie dnia” realizowanego przez Fundację Budzenie Pasji, którego celem jest między innymi zmiana społecznej świadomości dotyczącej osób zmagających się z chorobami i zaburzeniami psychicznymi. Obok profesjonalnych aktorów (m.in. Michała „Miśka’” Koterskiego) na ekranie zobaczymy artystów z Teatru Exit.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook