Powrót do listyPochwal się, co czytasz

Miejska Biblioteka Publiczna – Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza uczniów do udziału w IV ogólnopolskiej akcji czytelniczej pn.: „Jak nie czytam, jak czytam”. Pomysłodawcą akcji jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w szkole”, pod patronatem Biblioteki Narodowej. Włączając się w to wydarzenie, chcemy dać każdemu uczestnikowi okazję by miło sobie poczytał w gronie bliskich, znajomych, koleżanek i kolegów. Każdy czyta to, na co ma ochotę, dla rozrywki, bez dorabiania wielkiej filozofii i z radości z czytania. Niech czytanie kojarzy się pozytywnie – jako relaks, czas wolny, rozrywka; niech czyta uczeń, nauczyciel, pani z biblioteki, przypadkowy czytelnik. Czytamy publicznie, po cichu lub na głos, książki wypożyczone z biblioteki lub własne.

Uczestnicy akcji, będą także mogli wymienić się swoimi książkami lub przygotowanymi do wymiany przez bibliotekę.

Akcja odbędzie się 7 czerwca 2019 r. o godz. 10.00 przed Biblioteką, pl. Kościuszki 18

 

Informujemy, wszystkich uczestników wydarzenia że podczas imprezy będą wykonywane zdjęcia, które zostaną zamieszczone na stronach internetowych organizatora w celu promującym wydarzenia instytucji. Zdjęcia będą przetwarzane na stronach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim przez okres 5 lat, po tym czasie zostaną trwale usunięte.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook