Powrót do listy„Pod papugami” w wykonaniu Jana Gluźniewicza [utwór w środku]

Jan Gluźniewicz, mieszkaniec Tresty w Gminie Tomaszów Mazowiecki pasjonuje się śpiewem. I dobrze, bo robi to doskonale. Zapytaliśmy Jana skąd pomysł na nagranie właśnie tej piosenki, odpowiedział:

Nazywam się Jan Gluźniewicz mam 17 lat i uczęszczam do I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Obecnie jestem członkiem chóru miejskiego Artis Gaudium. Pragnąc w efektywny sposób wykorzystać okres pandemii, w którym życia publiczne jest w sposób znaczący ograniczone, postanowiłem nie zaniedbywać mojej pasji, jaką jest śpiew, i działać. W taki o to sposób narodził się pomysł nagrania utworu „Pod Papugami”. Realizacja projektu przyniosła mi wiele radości i cennego doświadczenia, dlatego też z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że na tym moje działania się nie zakończą.

Posłuchajcie wykonania

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook