Powrót do listyPodopieczni DPS-u piątkowy poranek spędzili na wesoło z kabaretem Miejskiego Centrum Kultury.

Grupa kabaretowa „Meja” prowadzona w MCK przez Katarzynę Wojtaszczyk w piątek, 17 lutego 2023 r. odwiedziła mieszkańców Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim. 
Seniorzy wystąpili ze skeczem pn. „Z wizytą u pana doktora”. Akcja toczyła się głównie w poczekalni, czyli tam, gdzie w samej rzeczywistości można się nieźle ubawić. Przedstawiane sytuacje wywołały śmiech i oklaski również wśród publiczności. Kabareciarze po zakończeniu programu artystycznego porwali rozbawionych podopiecznych do tańca i wspólnej zabawy. Nie zabrakło także zabaw integracyjnych czy ciekawych przebrań. Niespodzianką był występ jednego z pensjonariuszy, który podczas spotkania zagrał dla gości na akordeonie. To był zdecydowanie wesoły poranek. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do uśmiechu na twarzach podopiecznych DPS – wspomina Miejskie Centrum Kultury. 
 
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook