Powrót do listyPodróż w głąb siebie- „Moonwalk” premiera

Miejskie Centrum Kultury zaprosiło mieszkańców Tomaszowa na premierę spektaklu „Moonwalk” w wykonaniu Teatru Trzcina Kariny Góry. Premiera miała miejsce w piątek 6 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury, filii Tkacz.

Moonwalk” to opowieść o Zwykłym, któremu Księżyc i jego fazy towarzyszą od zawsze ukazując jednocześnie czas, jako powtarzalny cykl. To próba uruchomienia świadomości, że ten sam Księżyc był od zarania dziejów i miał zawsze taki sam wpływ na człowieka. Obraz sił natury wobec bezbronnego człowieka inspiruje twórców spektaklu nawiązując do dzieł malarskich C.G. Friedricha. Buty symbolizują podobnie jak u van Gogha wędrówkę przez życie, ciężką pracę, kreując charakter postaci, stają się ”cząstką Ja”. Puentując, stawiamy pytanie, jakie drogi nakreślają nam przysłowiowe buty, które sami wkładamy? Czy zostają nam włożone? Czy są wygodne? Czy może szczęśliwi jesteśmy tylko wtedy, gdy jesteśmy bosi? „Moonwalk” to podróż w głąb siebie, gdzie człowiek jest częścią wszechświata, a natura ma niezmiennie decydujący wpływ na życie.

Podróż w głąb siebie- „Moonwalk” premiera Podróż w głąb siebie- „Moonwalk” premiera
Podróż w głąb siebie- „Moonwalk” premiera Podróż w głąb siebie- „Moonwalk” premiera Podróż w głąb siebie- „Moonwalk” premiera

 

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook