Powrót do listyPodsumowanie sezonu wiosenno – letniego WOPR

W dniu 26.09.2020 r. na Bazie WOPR w Tomaszowie Mazowieckim w miejscowości Smardzewice – Zbiornik Zalew Sulejowski miało miejsce podsumowanie sezonu wiosenno-letniego 2020.

Zarząd Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego podsumował sezon tym samym dziękując ratownikom i członkom za przepracowany sezon, ale przede wszystkim instytucjom samorządowym, firmom i osobom wspierającym w tym roku organizację bez, których niemożliwe by było działanie jednostki w takiej formule.

W podsumowaniu udział wzięli: Starosta Tomaszowski – Mariusz Węgrzynowski, Kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego – Tomasz Wojtaszek i przedstawiciel Urzędu Miasta – Piotr Zwardoń.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook