Powrót do listyPodwójny sukces uczniów SP11

Szkoła Podstawowa nr 11 otrzymała tytuł NAUKOWEJ SZKOŁY IGNACEGO. To już kolejny raz, kiedy kapituła konkursu Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego “Być jak Ignacy” doceniła pracę, pomysły, starania i dokonania JEDENASTKI.
W tym roku nagrodzono aż dwa działające przy szkole koła naukowe, które przez cały rok szkolny sumiennie realizowały zadania oraz wykonały prace konkursowe wysoko ocenione przez jury. Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, która jest organizatorem projektu i promuje zdobywanie wiedzy wśród uczniów szkół podstawowych poprzez doświadczenie oraz popularyzację osiągnięć polskich naukowców i wynalazców, nagrodziła młodych pasjonatów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III oraz IV – VIII.
21 czerwca uczniowie wraz z opiekunami odbiorą nagrody podczas Gali Finałowej w Warszawie.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook