Powrót do listyPola Nadziei 2018 w Tomaszowie Mazowieckim [zdjęcia]

Festyn podsumowujący akcję „Pola Nadziei” odbył się w zeszłą niedzielę 10 czerwca w parafii św. Rodziny. Pola Nadziei to akcja podczas której dzieci i młodzież zbierają pieniądze na cele charytatywne m.in. kwestując wiosną z żonkilami, które kwitną w ogródkach przy szkołach. Podczas festynu zaprezentowały się placówki, które w minionym roku brały udział w akcji. Na scenie nie zabrakło tańców, śpiewu.

Ks. Grzegorz Chirk i  nauczycielka II LO Mariola Rychlik w towarzystwie naczelnik wydziału edukacji starostwa powiatowego Beaty Stańczyk wręczyli laureatom konkursów plastycznego i literackiego dyplomy i nagrody.

Wiele atrakcji działo się także poza sceną. Była loteria, kiełbaski z grilla, pyszne ciasta oraz pączki smażone na miejscu. Dzieci korzystały chętnie z malowania twarzyczek, a starsi z masażu dłoni. Maluchy mogły poskakać na dmuchańcach czy wsiąść do wozu strażackiego. Wszystko to za datek do puszki, który oczywiście zasilił budowę hospicjum.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook