Powrót do listyPolicja poszukuje świadków wypadku drogowego z 1 lipca

Policja poszukuje świadków wypadku drogowego zaistniałego 1 lipca 2019 roku na drodze W 726 w gminie Inowłódz.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy w Tomaszowie Maz. pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Maz. prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego zaistniałego około godz. 15:15 w dniu 01.07.2019r. na 28,1km drogi W726 gmina Inowłódz. Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż kierujący motocyklem marki Honda jadący w kierunku Inowłodza, na łuku drogi podczas podjętego manewru wyprzedzania N/N samochodu ciężarowego z naczepą zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym prawidłowo w kierunku Rzeczycy samochodem osobowym marki Mazda 3.

Poszukiwani są świadkowie przedmiotowego zdarzenia, a w szczególności mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym z naczepą, który odjechał z miejsca wypadku.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook