Powrót do listyPolicjanci opowiedzieli o bezpieczeństwie podczas imprez masowych

O bezpieczeństwie podczas imprez masowych rozmawiali dziś tomaszowscy policjanci z uczniami ZS w Niewiadowie. Uczestnicy spotkania wysłuchali prelekcji, chętnie zadawali pytania, dyskutowali oraz poznali pracę policjantów podczas zabezpieczeń takich spotkań od strony teoretycznej i praktycznej.

17 maja 2018 roku asp. sztab. Zbigniew Kołodziejczyk dzielnicowy z Komisariatu Policji w Rokicinach oraz st.sierż. Marta Mysur profilaktyk z KPP w Tomaszowie Maz. w ZS w Niewiadowie zorganizowali spotkanie dla uczniów przybliżające im zasady bezpieczeństwa podczas imprez masowych. Celem spotkania było omówienie podstawowych zasad bezpieczeństwa, tego co wolno, a czego nie można robić np. podczas meczy. Rozmawiali z uczniami na temat kibicowania, postaw kibiców oraz prawidłowego zachowania w trakcie trwania imprez sportowych. Funkcjonariusze dodatkowo zaprezentowali pracę policjantów na różnego rodzaju zabezpieczeniach. Uczestnicy spotkania sami mogli ubrać się w sprzęt PZ i na własnej skórze przekonać jak taka praca wygląda od podszewki. Na koniec na ręce Dyrektora ZS w Niewiadowie Pana Jarosława Kaczorowskiego policjanci przekazali sprzęt sportowy, który jest symbolem zdrowej rywalizacji i wzorowej postawy kibiców.

     
     
     

 

Źródło: www.tomaszow-mazowiecki.policja.gov.p

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook