Powrót do listyPolska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny

Skansen Rzeki Pilicy (filia Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim) już po raz piąty będzie partnerem akcji Polska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny.

W czasie trwania akcji, która w tym roku przypada na dni 5-7 października, wszyscy odwiedzający Skansen Rzeki Pilicy będą mogli nabyć wejściówki z 50% rabatem, zgodnie z poniższą tabelą:

Rodzaj biletu

Cena regularna

Cena w trakcie trwania akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Bilet normalny

7,00 zł

3,50 zł

Bilet ulgowy

5,00 zł

2,50 zł

Bilet normalny karta tomaszowianina

5,60 zł

2,80 zł

Bilet ulgowy karta tomaszowianina

4,00 zł

2,00 zł

Bilet ogólnopolskiej karty dużej rodziny

4,00 zł

2,00 zł

Bilet tomaszowskiej karty dużej rodziny

3,00 zł

1,50 zł

 

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Akcję zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki, a od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSiT.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook