Powrót do listyPorzucone kociaki i Nero szukają domu!

Szukamy pilnie domu dla 5 kotków z komórki! Maluszki zostały uratowane przed śmiercią, ale w schronisku sobie zupełnie nie radzą. Są półdzikie, poszukujemy dla nich odpowiedzialnych domów, które będą z nimi pracować.

Maluszki po chwili uwagi dają się dotknąć, powoli się otwierają, jednak hałas w schronisku nie sprzyja socjalizacji. Prawdopodobnie są 3 kocurki i 2 kotki.

Wszystkie kotki są wylęknione, ale bardzo ciekawskie i chętne do współpracy, należy poświęcić im jedynie uwagę i spokój. Zachowują czystość, wszystkie załatwiają się do kuwety.

Kontakt w sprawie adopcji:

517 023 068

NERO szuka wyjątkowego, doświadczonego domu. Jest trudnym psem, który w schronisku nie ma szans na odpowiednią socjalizację.

 

Nero został oddany do schroniska przez właściciela, z którym był od szczeniaka. Jest psem, który nie znał w domu żadnych zasad i granic, ale mimo to był bardzo związany z opiekunami i po ich utracie zupełnie zamknął się w sobie.

Nero kilka miesięcy nie wychodził z boksu, był agresywny i nieobliczalny. Małymi kroczkami przekonywał się do ludzi i pokonał już pewną barierę. Od jakiegoś czasu zabieramy Nero na spacery, na razie przekonał się do kilku osób, które karmią, wyprowadzają, głaszczą.

Z każdym dniem jest lepiej, ale schronisko to nie miejsce dla psa z takimi problemami.

Szukamy dla Nero domu, w którym będzie jedynakiem. Dom musi być odpowiedzialny, nastawiony na pracę behawioralną.

Nero potrzebuje dużo ruchu i poświęconego czasu, jego psychika nadal jest w opłakanym stanie, a pies tej rasy w zamknięciu męczy się potwornie…

Nero ma 2 lata. Jest zaszczepiony i zaczipowany, czeka go kastracja.

Kontakt:

793 990 900,

730 355 970

Źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook